Volejbal Braník

Představení klubu

Trochu z historie TJ ABC Braník

Tělovýchovná jednota ABC Braník má dlouholetou tradici, v roce 2014 TJ slavila 100 let od založení roku 1914.

TJ prošla všemi fázemi historického vývoje 20. století, během doby existovala pod různými názvy, např. TJ Slavoj Braník, TJ Pragoflora Braník. V roce 2017 se od TJ osamostatnil fotbalový oddíl. V současnosti TJ zahrnuje oddíly volejbalu, stolního tenisu a oddíl beachvolejbalu.

TJ jako zapsaný spolek sdružuje pobočné spolky jednotlivých sportovních oddílů:
TJ ABC Braník, z.s. oddíl beachvolejbal

TJ ABC Braník, z.s. oddíl volejbal

TJ ABC Braník, z.s. oddíl stolní tenis

Členská základna čítá bezmála 700 členů, z toho na 500 mládežnických sportovců, kteří jsou pod taktovkou více než 20ti trenérů připravováni celoročně.

Klub se účastní jak krajských, tak celorepublikových soutěží a pracuje na zkvalitnění tréninkových procesů, přičemž dbáme na osobní přístup a zajištění přátelského prostředí, které je pro nás klíčové.

V průběhu roku organizujeme také ostatní klubové aktivity, zejména letní kempy, přípravná soustředění, víkendové vodácké a turistické akce, stejně jako např. soustředění v Itálii.

Sportoviště je možné využívat i komerčně ve volných hodinách, které nejsou obsazeny klubem pro přípravu vlastních členů.

TJ se stará o sportovní infrastrukturu, spravuje 2 sportovní areály v Praze  4 – Braníku. Venkovní areál na adrese Za Mlýnem 10 se skládá ze 4 antukových kurtů, 4 beachvolejbalových kurtů s celoročním provozem díky nafukovacím halám a herny stolního tenisu, sokolovna na adrese Branická 93/275 zahrnuje 2 tělocvičny.

Připravený je projekt vč. stavebního povolení na kompletní přestavbu zázemí klubu, kde má vzniknout nová dvoupodlažní budova s hernou stolního tenisu, cvičebním sálem, šatny, sprchy a sportovním občerstvením.

Pro klienty a členy sportovního areálu je k dispozici bezplatné parkování v rámci areálu a také příjemné posezení s pestrým občerstvením.

Nabízíme také možnost zakoupení základního sportovního vybavení – míče, termo ponožky, šortky, trička.

Firemní akce jsou u nás velmi oblíbené 😊

Díky našemu umístění a rozlohy areálu jsme ideálním místem pro soukromé (firemní) akce, kde vám zajistíme profesionální služby z pohledu organizace akce, sportovní a technické vybavenosti. Rovněž zajišťujeme organizaci sportovních turnajů, firemních akcí, společenských večírků, vánočních večírků. Rádi pro vás připravíme program dle vašich požadavků a přání, včetně kompletního občerstvení.